Reklaam

Kujutle enda ettevõtte logo liikumas linna kõige kuumemates kohtades päevast päeva mobiilsel reklaampinnal. Oled alati nähtaval, kus iganes sa asud.

Reklaam kabiini välisseintel, astmetel, eesküljel, seljal, varikatusel või isegi kerimisribal on nähtav möödujatele ja klientidele on nähtav turistirohketes piirkondades ja kuhu on koondatud palju ettevõtteid, töökohti, poode, restorane ja teisi teenuseid osutavaid ettevõtted, kohtades kuhu on koondatud kõige enam rahvast. Sõitvad reklaampinnad (billboard) sõidavad ka seal, kus tavaline reklaam on piiratud.
Võimas jalgrattareklaam

Uus keskkonnasõbralik jalgrattatakso on täiuslik vahend oma brändi reklaamimiseks.

Tuhanded inimesed liiguvad linna tänavatel jalgsi tööle, kohtumistele, poodi, koju. Iga jalgrattatakso esindab uut ja põnevat reklaamivahendit, mis mõjutab igapäevaelu ja juhendab tarbijaid õigete ostudeni.

Velotaxi koostöös sinu brändiga jagab füüsilist ja emotsionaalset kogemust, mida traditsiooniline reklaam ei suuda pakkuda. Takso muudab reklaami tõhusaks ning tutvustab sinu brändi tähendust püsivalt 7 päeva nädalas. Selle saavutamiseks võuavad taksod inimesteni, kus nad elavad, töötavad ja mängivad. Lisaks reklaampinnale on sul elav müügimees, kes suhtleb tarbijaga, kirjeldades, selgitades ja näidates.